Про нас

«Букрек» — найдавніше видавництво у Чернівцях часів незалежної України. Його засновано у серпні 1992 року як рекламне агентство. Відтоді й носимо у своїй назві частинку Буковини: «Букрек» означає «буковинська реклама». Видавничою діяльністю почали займатися у1997 році. Пілотним і одразу успішним проєктом став перший в незалежній Україні румунський буквар «ABECEDAR» латинським шрифтом. Це стало стартом понад 25-річної роботи над створенням навчальної літератури. Роботи, яка триває й досі.

Сьогодні ми продовжуємо працюємо над виданням підручників: для закладів загальної середньої освіти, для шкіл з навчанням мовами національних спільнот та для інклюзивних класів. Щороку видаємо понад 30 найменувань підручників та посібників більш як 10 мовами загальним накладом близько 100000 примірників.

Також видаємо класиків української та світової літератур, створюємо дитячі книги, співпрацюємо з сучасними авторами та письменниками-дебютантами.

Директорка Видавничого дому «Букрек» Дарина Туз-Максимець – Заслужений журналіст України, голова Асоціації ділових жінок Буковини, «Відмінник освіти України», громадська та культурна діячка.

Ми у Видавничому домі «Букрек» підтримуємо національні та культурні цінності, культивуємо розмаїття й толерантність на теренах незалежної, суверенної України, прагнемо зробити помітним та надати голос тим, хто хоче бути почутим, працюємо задля розвитку краю та держави.