Шановні панове, колеги, автори, читачі!

Видавничий дім «Букрек» щиро запрошує Вас завітати на наші

презентації на VII КИЇВСЬКІЙ МІЖНАРОДНІЙ КНИЖКОВІЙ ВИСТАВЦІ-ЯРМАРКУ що відбудеться в «Українському домі» (вул. Хрещатик, 2) м. Київ з 16-го по 18 серпня і ознайомитися з новинками нашого видавництва.16 серпня
15.00-16.00 Презентація антології «Пастораль річечки» Упорядник Івасюк О. М.  автори антології познайомлять з творами, які  вони  створили на захист малих річок України. Науковці нададуть інформацію про водні ресурси держави і про їх захист.

 

Місце проведення: Стенд видавництва "Букрек"

16.00-17.00 Презентація 40-томника серії «Українські народні казки» Упорядник Зінчук М. А. «Казки Наддніпрянщини», «Казки Поділля», «Казки Галичини» – ці та казки усіх регіонів України, зібрані Миколою Зінчуком, будуть номінуватися на нематеріальну спадщину, що охороняється ЮНЕСКО. Про завершення 40-томника і його подальшу долю поведуть мову директор видавництва «Букрек» Дарина Максимець та упорядник Микола Зінчук, представники інстанцій, причетні до охорони та збереження української фольклорної спадщини.
Місце проведення: Стенд видавництва "Букрек"

17 серпня
1.00-12.00 Перша і поки що єдина в Україні регіональна байкарська антологія. В «Байках Буковинських» вміщені найкращі зразки жанру від класиків (Юрія Федьковича, Сидора Воробкевича) до нині діючих у краю Черемошу та Пруту байкарів (Романа Болюха, Андрія Фаріона, Сергія Коваля, Омеляна Лупула). Ведучі презентації директор видавництва «Букрек» Дарина Туз-Максимець, керівник проекту Сергій Коваль.

 

 

 

 

Місце проведення: Стенд видавництва "Букрек"

 

12.00-13.00 Презентація каталога «Поштові марки України». Автори Я.Цюпак, Р.Грабштейн,, М.Рогозинський. Автори Я.Цюпак, Р.Грабштейн,, М.Рогозинський, відомі філателісти, керівництво Генеральної дирекції «Укрпошти» представлять каталог поштових марок 1850-2009 років, які мали обіг на теренах України, коли чимало її регіонів входило до складу Австро-Угорської та Російської імперій, до Речі Посполитої. Розглядається також пошта під час окупації у першу та другу світові війни. Окремо подано українські поштові марки 1945-2009 років. 

 

 

Місце проведення: Стенд видавництва "Букрек"

 


14.00-16.00 Професор Анатолій Круглашов представляє 10 томів серії «Політологічні та соціологічні студії». «Виборчі процеси в Україні та постсоціалістичних країнах» – так називається нова, десята книга серії . Довкола цих проблем будуть вести дискусію науковці, політологи, політики.. 
Місце проведення: Стенд видавництва "Букрек"

18 серпня

12.00-13.00 Презентація книги «Абетка з історії України» Паладій Я. Ю. Кожна буква українського алфавіту – малюнок з історії України, виконаний українцем із США. Ярославом Паладієм. До 100-річчя від дня народження на його рідній Буковині здійснили репринтне видання книги, яка вийшла в Нью-йорку в 1973 році.

 

 

 

Місце проведення: Стенд видавництва "Букрек"


15.00-16.00 Виставка творів гуцульського сакрального мистецтва і презентація фотоальбому Олексія Чепіля «Духовні скарби Буковини» (церкви, дзвіниці, каплиці Вижницького і Путильського районів Чернівецької області). Демонстрація культових споруд буковинських Карпат. Присутні науковці, священнослужителі, майстри декоративно-прикладного мистецтва, мистецтвознавці. 
Місце проведення: Стенд видавництва "Букрек"