Алла Ковтун «Сальдо великих грошей"

Алла Ковтун «Сальдо великих грошей.

Історія фінансово-банківської системи України у спогадах причетних»

Книга Алли Ковтун «Сальдо великих грошей: історія фінансово-банківської системи України у спогадах причетних», яка нещодавно побачила світ, – це історія про перший етап розвитку вітчизняної фінансово-банківської системи новітніх часів, це історія про перші зароблені мільйони, що, як відзначив один із героїв книги, «не діляться ні за допомогою калькулятора, ні за допомогою автомата Калашникова»…
Чому в Україні початку 90-х відбувалися саме такі зміни, а їх наслідки – значно гірші від очікувань? Тогочасні трансформації економіки та суспільства ще довго викликатимуть інтерес, як і дихотомія «гроші – влада». Неупереджений аналіз фінансово-банківської системи дозволяє відповісти на ці та багато інших питань, адже банки – саме ті структури, де зв’язок великих грошей та реальної влади найпомітніший.
Стисла розповідь про економічні здобутки та прорахунки тих часів вдало доповнена унікальними спогадами тих, хто брав участь у реальних змінах. Це робить книгу цінним ресурсом для конструктивних висновків та корисною для наступних поколінь: не тільки управлінців та банкірів, а й широкого кола читачів.

Ковтун Алла. Сальдо великих грошей: Історія фінансово-банківської системи України у спогадах причетних. К.–Чернівці: Букрек. 480 с. (Успіх і кар’єра)
ISBN 978-966-2082-22-13