Видавничий Дім «Букрек» та Книгарня “Є” запрошують на презентацію

Видавничий Дім «Букрек» та Книгарня “Є” запрошують на презентацію нової сатиричної книги Даніеля Банулеску «Цілую твої сідниці, дорогий керманичу!», перекладеної з румунської мови, що відбудеться 16 вересня. Початок — о 16.00. Модератор — Дарина Максимець. Запрошений гість перекладач книги Анатоль Вієру.

«Ця книга присвячена мені. Все своє життя я хотів написати таку книгу…». 
Даніель Банулеску
«Це роман з абсолютно новим звучанням, написаний за допомогою магії…»

Роман «Цілую твої сідниці, дорогий керманичу!» отримав премію Спілки письменників Румунії, перекладений багатьма мовами та розійшовся тиражем більше 20 тисяч примірників. Цей твір – це своєрідна Біблія комуністичної Румунії, водночас трилер, політична сатира і психологічне есе. У центрі роману – життя комуністичного диктатора Ніколає Чаушеску та його дружини з усіма інтригами, кровопролиттям, банкетами і достатком, які формують звичайну атмосферу абсолютної влади.
Бухарест, описаний у книзі Даніеля Банулеску, – це Бухарест державних свят і хресних подій, гучних промов, проголошених з високих трибун, шпигунів і всемогутніх агентів Секурітате. Саме вони, як вірні пси, охороняють Ніколає Чаушеску, темного антигероя, від замахів не лише на його життя, але і на його спокій.

Данієль Бенулеску – поет, прозаїк, драматург. Народився 31 серпня 1960 року в Бухаресті. Лауреат Європейської поетичної премії (нагороджений містом Мюнстером, Німеччина) і Премії румунської Академії. Автор збірок віршів: «Кохатиму тебе до кінця ліжка», «Балада Данієля Бенулеску», «Молитовний Данієль».
Написав цілий клан сатиричних романів, які об’єднав під назвою «Найкрасивіша історія світу». Цикл включає романи: «Цілую твої сідниці, улюблений керманичу!», «Диявол полює твоє серце» і «Найкращий роман всіх часів». Автор драматичних творів «Хто виграв світову війну релігій?» і «Хочеш бути приятелем Бога?».
Перекладений німецькою, англійською, французькою, голландською, угорською, болгарською, сербською, чеською, словенською, шведською, українською та іншими мовами.