sl1 sl2 sl3

Видавничий Дім «Букрек» та Книгарня “Є” запрошують на презентацію

Видавничий Дім «Букрек» та Книгарня “Є” запрошують на презентацію нової сатиричної книги Даніеля Банулеску «Цілую твої сідниці, дорогий керманичу!», перекладеної з румунської мови, що відбудеться 16 вересня. Початок — о 16.00. Модератор — Дарина Максимець. Запрошений гість перекладач книги Анатоль Вієру.

«Ця книга присвячена мені. Все своє життя я хотів написати таку книгу…». 
Даніель Банулеску
«Це роман з абсолютно новим звучанням, написаний за допомогою магії…»

Роман «Цілую твої сідниці, дорогий керманичу!» отримав премію Спілки письменників Румунії, перекладений багатьма мовами та розійшовся тиражем більше 20 тисяч примірників. Цей твір – це своєрідна Біблія комуністичної Румунії, водночас трилер, політична сатира і психологічне есе. У центрі роману – життя комуністичного диктатора Ніколає Чаушеску та його дружини з усіма інтригами, кровопролиттям, банкетами і достатком, які формують звичайну атмосферу абсолютної влади.
Бухарест, описаний у книзі Даніеля Банулеску, – це Бухарест державних свят і хресних подій, гучних промов, проголошених з високих трибун, шпигунів і всемогутніх агентів Секурітате. Саме вони, як вірні пси, охороняють Ніколає Чаушеску, темного антигероя, від замахів не лише на його життя, але і на його спокій.

Данієль Бенулеску – поет, прозаїк, драматург. Народився 31 серпня 1960 року в Бухаресті. Лауреат Європейської поетичної премії (нагороджений містом Мюнстером, Німеччина) і Премії румунської Академії. Автор збірок віршів: «Кохатиму тебе до кінця ліжка», «Балада Данієля Бенулеску», «Молитовний Данієль».
Написав цілий клан сатиричних романів, які об’єднав під назвою «Найкрасивіша історія світу». Цикл включає романи: «Цілую твої сідниці, улюблений керманичу!», «Диявол полює твоє серце» і «Найкращий роман всіх часів». Автор драматичних творів «Хто виграв світову війну релігій?» і «Хочеш бути приятелем Бога?».
Перекладений німецькою, англійською, французькою, голландською, угорською, болгарською, сербською, чеською, словенською, шведською, українською та іншими мовами.