Книгу "Золотий вік української естради" презентували у Львові

 

16 вересня у Львові під час Форуму видавців Михайло Маслій і видавництво "Букрек" представили тритомне видання  «Золотий вік української естради» (1960-1980-ті роки).
Як передає кореспондент ІА ZIK, презентація у великому залі Львівської національної музичної академії імені М.В. Лисенка і проходила у форматі концерту. На захід завітали і деякі герої книги.
Загалом героями тритомника Михайло Маслія стали 216 виконавців, музикантів та композиторів того періоду, які нині мешкають у 19 країнах. Автор згадує понад тисячу назв пісень, які були видані в той час.
Щоб підготувати це видання, автор здійснив колосальну роботу, розмовляв з десятками людей, збирав архівні матеріали. Гості презентації назвали це дослідження фундаментальною історичною працею, що дозволяє передати сучасній молоді і майбутнім поколінням знання про той період української історії і культури.
Президент ГО «Форум видавців» Олександра Коваль вручила Михайлові Маслію відзнаку. «Нічого прекраснішого, ніж це видання, я ще не бачила. Я просто зачудована», – сказала вона.
За її словами, ця музика – це «ковток українства в засиллі російської попси». Також вона висловила сподівання, що вийде і мультимедійна версія цього видання.
Народний депутат Микола Княжицький, який також виступив на презентації, висловив переконання, що це «не книжка для пенсіонерів». На його думку, видання зацікавить і молодь, яка зможе для себе відкрити багато нового про українську культуру.